خانه / چهار پهلو آلومینیوم / کارخانه تولید چهار گوش آلومینیومی توپر مناسب ماشینکاری

کارخانه تولید چهار گوش آلومینیومی توپر مناسب ماشینکاری

کارخانه تولید چهار گوش آلومینیومی توپر مناسب ماشینکاری این محصولات را در آلیاژ های 6061 ، 7075، 5052، 5083، 2024 تولید و در بازار ارائه می دهد.

فلز آلومینیوم یک فلز نرم به رنگ نقره ای رنگ و با قابلیت چکش خواری می باشد.

آلومینیوم به دلیل اینکه به سرعت تجزیه می شود به صورت خالص به تنهایی در طبیعت یافت نمیشود و به صورت ناخالص در سنگ های معدنی مانند بوکسیت به فراوانی یافت میشود و سومین عنصر پوسته ی زمین می باشد.

فلز آلومینیوم در کارخانه با آلیاژ های مختلف نظیر: روی، آهن، سیلیسیوم، مس، منیزیم و … ترکیب می شود و خواص آن افزایش می یابد.

آلیاژ های آلومینیوم دارای طیف وسیعی می باشند که در گروه های مختلفی قرار داده شده اند. برخی از آلیاژ های مهم آلومینیوم شامل: 6061 ، 7075، 5052، 5083، 2024 و … می باشد.

مزایای چهار گوش های آلومینیومی

از مزایای چهار گوش های آلومینیومی قابلیت جوشکاری و ماشین کاری، وزن پایین و مقاومت در برابر اکسید شدن می باشد که این محصول را از دیگر آلیاژ ها متمایز می کند.

چهار گوش ها میله ای مستطیلی شکل می باشد که پر کاربرد ترین آنها چهار پهلو آلومینیوم می باشد که در صنایع مختلفی کاربرد دارد.

چهار پهلو آلومینیومی بسیار مقاوم می باشد و در صنایع سنگین کاربرد دارد.

از عمده ترین خواص این محصول مقاومت در برابر اکسید شدن و قابلیت بازیافت می باشد.

چهار گوش ها آلومینیوم در صنایع مختلفی از جمله صنایع خودرو سازی و ساختمان سازی و در ساخت هواپیما ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد های کلی چهار پهلو گوش آلومینیومی توپر

چهار گوش آلومینیومی در صنایع مختلفی کاربرد دارند که به برخی از کاربرد های عمده آن در زیر اشاره شده است.

  • تولیدات سقف های کاذب
  • انواع بست ها
  • ساخت وسایل ورزشی
  • ساخت انواع حصار ها و سایه بان ها
  • در صنایع هواپیما سازی
  • در صنایع خودرو سازی
  • در صنایع ساختمان سازی

کارخانه ی تولید کننده ی چهار گوش آلومینیومی توپر

کارخانه ی تولید کننده ی چهار گوش آلومینیومی توپر مناسب ماشینکاری با بهره گیری از مواد اولیه ی درجه یک و دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته این محصول را در ابعاد و آلیاژ های مختلف تولید می کنند و در بازار ارائه می دهند.

چهار گوش های آلومینیومی در آلیاژ های مختلف با قابلیت ماشین کاری تولید می شوند. چهار گوش ها متناسب با نیاز بازار دارای اندازه ها و ابعاد گوناگونی می باشند.

نحوه ی خرید چهار گوش آلومینیوم توپر

امروزه به دلیل مشغله های کاری و مشکل ترافیک و حمل و نقل می توان به آسانی در هر مکانی که هستید با مراجعه به سایت اینترنتی می توان محصول مورد نظر خود را جستجو کرد و آن را به آسانی از سایت های معتبر خریداری خریداری نمود.

خریداران چهار گوش آلومینیوم سایر نقاط کشور میتوانند بدون مراجعه مستقیم به نمایندگی فروش به سایت مراجعه کرده و چهار گوش مورد نیاز خود را با ثبت ابعاد و اندازه ها و نوع آلیاژ به آسانی سفارش دهند.

خریداران این محصول می توانند چهار گوش مورد نیاز خود از درب کارخانه خریداری نمایند و یا برای خرید آسانتر به سایت اینترنتی مراجعه نمایند.

سفارش خود را ثبت نمایند تا در اسرع وقت توسط باربری ها به محل مشتری ارسال گردند. جهت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما به سایت اینترنتی مراجعه فرمایید و سفارش خود را ثبت نمایید.

امتیاز
  • ستاره
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)

درباره ی modir site

همچنین بررسی نمایید

کارخانه تولید تسمه و چهارپهلو آلومینیوم

کارخانه تولید تسمه و چهارپهلو آلومینیوم آلیاژ 2014

کارخانه تولید تسمه و چهارپهلو آلومینیوم آلیاژ 2014 و 2024 با استفاده از سایز های متنوع و عرضه آن در بازار با قیمت مناسب نیاز مصرف کنندگان را مرتفع می سازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام

Open chat
کمک لازم دارید؟
سلام؛ امرتون را بفرمایید ...
Powered by