خانه / اکسترود پروفیل آلومینیوم / نمایندگی فروش پروفیل آلومینیوم اکسترود اختصاصی اراک

نمایندگی فروش پروفیل آلومینیوم اکسترود اختصاصی اراک

پروفیل های آلومینیوم اکسترود اختصاصی دارای کاربرد های صنعتی و ساختمانی بالایی می باشند و استحکام آن بسیار بالا می باشد. این محصول در اراک از طریق نمایندگی فروش عرضه می شود.

نمایندگی فروش پروفیل های آلومینیوم اکسترود اختصاصی اراک اختصاصی از طریق نمایندگی ای مجاز در اراک صورت می گیرد.

از آلومینیوم می توان برای تولید قطعات مختلف مورد استفاده در ساختمان همچون درب ها و پنجره ها استفاده نمود. این فلز دارای کاربرد های صنعتی و ساختمانی مختلف دیگری نیز می باشد که از مهم ترین آن ها تولید قطعات و بدنه های خودرو است.

آلومینیوم یکی از سبک وزن ترین فلزات پر استفاده صنعتی می باشد. این فلز در کنار وزن کم دارای استحکام و مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی می باشد. آلومینیوم به علت این قابلیت ها به عنوان فلز قرن بیست و یکم درآمده است.

فروش پروفیل آلومینیوم اکسترود

میتوانید این محصول را با قیمت مناسب از سایت های ما خریداری کنید. یکی از فواید سایت ما این است که نسبت به فروشگاه های آفلاین قیمت بسیار بهتری دارد و شما میتوانید با منشی های ما تماس گرفته و از قیمت های ما مطلع شوید و در صورت رضایت خریداری کنید. با مراجعه به سایت ما میتوانید در قسمت محصولات این کالا را پیدا کنید و در مورد آن اطلاعات کسب بفرمایید.

نمایندگی فروش پروفیل آلومینیوم قالب اکستروژن

تجهیزات پرس اکستروژن پروفیل آلومینیوم

پیشرفت تجهیزات پرس های تولید انواع مقاطع و پروفیل های اکستروژن از اولین پرس سربی ساده تا واحدهای اکستروژن خودکار پیشرفته امروزی، فصل جالبی در تاریخچه تکنولوژی اکستروژن است.

اخیراً به منظور تولید اشکال یا جداره نازک و ابعاد بزرگ که دارای دقت ابعادی بالایی نیز باشند، از پرس های تقویت شده استفاده می شود. صلبیت و ترازبندی این پرس ها در مقایسه با پرس های قدیمی تر بسیار بهبود یافته است. بیشتر پرس های امروزی شاخصی برای تعیین موقعیت نسبی و نمایش تراز بودن محفظه قالب با جسم متحرک درون آن دارند. همچنین این پرس ها مجهز به نمایشگری جهت نشان دادن اطلاعات عملیاتی پرس در زمان وقوع آن می باشند.

تجهیزات مورد نیاز برای اکسترود

کنترل کننده های برنامه پذیری جهت تنظیم عملکرد گرم کن بیلت، پرس اکستروژن، کشنده، میز خنک کننده، تابگیر، میز برش و اره و … به اکسترودر متصل می شوند.
اطلاعات اکستروژن توسط کامپیوتر برای هر قالب، اندازه گیری و ذخیره می شود و این اطلاعات برای طراحی و اصلاح قالب ها و انتخاب پارامترهای بهینه اکستروژن مانند دمای بیلت، دمای محفظه قالب، اندازه بیلت، سرعت و جابجایی رام و سرعت کشنده اکستروژن کاربرد دارند.

تولید کننده های پرس های اکستروژن تعداد محدودی تولید کننده وجود دارند که می توانند پرس های اکستروژن و تجهیزات کنترلی همراه آن را طراحی و تولید کنند.
سیستم انتقال دهنده از انوع نواری اولین بار در ژاپن ابداع گردید تا نیاز مشتری ها مانند کاهش دخالت نیروی کار و افزایش کیفیت تامین گردد.

درباره ی admin

همچنین بررسی نمایید

فروش پروفیل آلومینیوم آبکاری اراک

فروش پروفیل آلومینیوم آبکاری اراک

فروش پروفیل آلومینیوم آبکاری اراک  را می توان از طریق مرکز خرید در مشهد تهیه و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام

Open chat
کمک لازم دارید؟
سلام؛ امرتون را بفرمایید ...
Powered by