خانه / پروفیل آلومینیوم آلیاژی / قیمت فروش پروفیل آلومینیوم آلیاژی فروشنده بازار تهران

قیمت فروش پروفیل آلومینیوم آلیاژی فروشنده بازار تهران

قیمت فروش پروفیل آلومینیوم آلیاژی فروشنده بازار تهران با نرخ روزانه و مناسب ترین قیمت توسط سایت اینترنتی فروش عرضه می گردد.

آلومینیوم فلزی با خواص بسیار بالا می باشد که از جمله این خواص می توان به رسانایی الکتریکی و گرمایی، وزن سبک، انعطاف پذیری، قابلیت بازیافت، ظاهر صیقلی و شفاف و … می باشد.

برای بالا بردن خواص ویژه ی آلومینیوم از آلیاژ سازی استفاده می شود که با توجه به کاربرد و محل استفاده به تقویت خواص ویژه ی آن می پردازند.

از آلومینیوم در ساخت مقاطع گوناگونی استفاده می شود که از جمله محصولات آلومینیومی می توان به تولید پروفیل آلومینیوم اشاره کرد.

پروفیل آلومینیوم دارای وزن سبکی می باشد و در شکل های مربع و مستطیل موجود می باشد. پروفیل آلومینیوم معمولا به دو روش مستقیم و غیر مستقیم در کارخانه ها تولید و ساخته می شوند.

کارخانه تولید پروفیل آلومینیوم آلیاژی

در تولید پروفیل آلومینیوم به روش مستقیم پس از حرارت دادن توسط دستگاه ها و قالب ها به یکدیگر جوش می خورند. پروفیل تولید شده به روش مستقیم از کیفیت بالا تری برخوردار می باشد.

این پروفیل ها دارای ابعاد و زاویه های دقیقی می باشند ولی سرعت تولید این پروفیل ها نسبت به تولید پروفیل به روش غیر مستقیم کمتر می باشد.

پروفیل آلومینیومی یکی از پر مصرف ترین محصولات آلومینیومی می باشد که در صنایع بسیار گوناگونی کاربرد دارند. پروفیل آلومینیوم در دو دسته ی پروفیل ساختمانی و صنعتی تقسیم میشود.

پروفیل آلومینیوم موجود در بازار در انواع مختلفی می باشند که یکی از انواع آنها پروفیل های باز و پروفیل های بسته می باشند که هر کدام شامل انواع مختلفی می باشند.

به عنوان مثال گرد، چهارپهلو، شش پر و تسمه ها از نوع پروفیل باز می باشند و لوله و قوطی جزو دسته ی پروفیل های آلومینیومی بسته می باشند.

از جمله کاربرد های پروفیل آلومینیوم می توان به تولید درب و پنجره، ساخت نرده، پایه ی میز و صندلی، ساخت ستون و اسکلت ساختمان و … می باشد که مهمترین کاربرد ها تولید در و پنجره می باشد.

فروشنده چهارپهلو و تسمه آلومینیوم

مرکز فروش پروفیل آلومینیومی آلیاژی بازار تهران

مرکز فروش پروفیل آلومینیوم و مقاطع مختلف آلومینیوم در بازار تهران متمرکز در بازار قلعه مرغی، بازار فتح، آهن مکان، بازار شاد آباد و پامنار می باشد.

بازار تهران انواع مقاطع آلومینیومی مانند پروفیل آلومینیوم را با کیفیت بالا و قیمتی مقرون و به صورت مستقیم برای مصرف کنندگان عرضه می گرداند.

مرکز فروش پروفیل آلومینیوم آلیاژی در بازار تهران برای دسترسی آسانتر خریداران خرید غیر حضوری و آنلاین را پیشنهاد می دهد.

خریداران می توانند بدون مراجعه ی حضوری و از طریق سایت اینترنتی پروفیل آلومینیومی مورد نیاز خود را تامین نمایند.

خرید از سایت اینترنتی فروش این محصول دارای مزایای بسیاری می باشد. از جمله از این مزایا می توان به کاهش هزینه ایاب و ذهاب، صرفه جویی در وقت، راحتی بیشتر در خرید و کسب اطلاعات کافی قبل از خرید اشاره کرد.

آدرس فروشنده پروفیل آلومینیومی آلیاژی بازار تهران

آدرس فروشنده پروفیل آلومینیومی آلیاژی بازار تهران برای اطلاع دقیق مشتریان در سایت اینترنتی فروش قرار داده شده است.

خریداران می توانند جهت اطلاع از آدرس دقیق فروشنده پروفیل آلومینیومی در بازار تهران در هر ساعت از شبانه روز با دسترسی به اینترنت به سایت اینترنتی مراجعه و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایند.

بازار های مختلفی در تهران در فروش محصولات آلومینیومی فعالیت می کنند و به فروش انواع پروفیل آلومینیوم با ابعاد و آلیاژ های مختلف با مناسب ترین قیمت می پردازند.

کارخانه تولید تسمه و چهارپهلو آلومینیوم

انواع پروفیل آلومینیوم آلیاژی بازار تهران

مهمترین انواع پروفیل های آلومینیومی، پروفیل های صنعتی می باشند که به دلیل ویژگی ها و خواص بالا نظیر وزن سبک و مقاومت بالا دارای انواع مختلفی می باشند.

در صنایع مختلف از انواع پروفیل آلومینیومی برای تولید محصولات خاص استفاده می شود که برخی از آنها عبارت اند از:

 • گرد آلومینیوم
 • تسمه و چهار پهلوی آلومینیومی
 • لوله آلومینیومی
 • نبشی آلومینیومی
 • قوطی آلومینیومی
 • انواع پروفیل آلومینیومی اختصاصی و …

برای تولید پروفیل آلومینیومی آلیاژی از سه روش ویژه استفاده میشود که شامل اکستروژن سازی، نورد و ریخته گری می باشند.

انواع پروفیل آلومینیوم آلیاژی در بازار تهران با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای مصرف کنندگان به فروش می رسد.

گرد آلومینیومی

لوله آلومینیومی


تسمه و چهارپهلوی آلومینیومی

شش پر آلومینیومی

آلیاژ های پروفیل آلومینیوم آلیاژی

آلیاژ آلومینیوم ترکیبی از آلومینیوم و عناصر دیگر می باشد و عمدتا از آلومینیوم تشکیل شده است. عناصر اضافه شده به عنوان آلیاژ شامل آهن، سیلیسیم، روی، مس، منیزیم و … می باشد که خواص ویزه ی آلومینیوم را بهبود می بخشند.

آلیاژ های آلومینیوم را می توان بر اساس خواص ویزه و عناصر به کار رفته در آنها به گروه های مختلفی تقسیم بندی کرد. به عنوان مثال می توان به آلیاژ های سری ×××3 و ×××4 و ×××5 و … اشاره کرد.

آلیاژ های آلومینیوم دارای خواص مکانیکی و شیمیایی مطلوبی می باشند. آلیاز های آلومینیوم به طور کلی در دو دسته ی آلیاژ قابل حرارت و غیر قابل حرارت تقسیم بندی میشوند.

در تولید پروفیل های مخصوص درب و پنجره معمولا از آلیاژ های سری ×××6 استفاده می شود که این آلیاژ از عنصر منیزیم و سیلیسیم تشکیل شده است.

خرید مستقیم سپری آلومینیومی

انواع آلومینیوم آلیاژی

 1. آلیاژ 1050
 2. آلیاژ 2024
 3. آلیاژ 3003
 4. آلیاژ 4032
 5. آلیاژ 5754
 6. آلیاژ 5083
 7. آلیاژ 6061
 8. آلیاژ 6063
 9. آلیاژ 7075

فروشنده ی پروفیل آلومینیومی آلیاژی در بازار تهران

فروشنده ی پروفیل آلومینیوم آلیاژی در بازار تهران محصولات خود را با تنوع و کیفیت بالا و با بهترین قیمت برای مصرف کنندگان عرضه می گرداند.

فروشنده ی پروفیل آلومینیوم آلیاژی فروش خود را به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر می سازد. خریداران می توانند جهت خرید پروفیل آلومینیوم مورد نیاز خود به صورت حضوری اقدام فرمایند.

فروش غیر حضوری پروفیل آلومینیوم این امکان را برای خریداران مهیا ساخته است که خرید خود را آسان تر و با قیمت مقرون به صرفه تر انجام دهند.

جهت سفارش و خرید آنلاین پروفیل آلومینیوم از بازار تهران و همچنین کسب اطلاعات بیشتر می توانید به راحتی از طریق سایت اینترنتی فروش اقدام فرمایید.

انواع پروفیل آلومینیوم آلیاژی

امتیاز
 • ستاره
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

درباره ی modir site

همچنین بررسی نمایید

خرید گرد آلومینیوم آلیاژ 5083

خرید گرد آلومینیوم آلیاژ 5083 تولید کارخانه اراک

خرید گرد آلومینیوم آلیاژ 5083 تولید کارخانه اراک از درب شرکت و بدون واسطه با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام

Open chat
کمک لازم دارید؟
سلام؛ امرتون را بفرمایید ...
Powered by