خانه / پروفیل آلومینیوم آلیاژی / فروشنده چهارپهلو و تسمه آلومینیوم آلیاژ 6061 بازار تهران

فروشنده چهارپهلو و تسمه آلومینیوم آلیاژ 6061 بازار تهران

فروشنده چهارپهلو و تسمه آلومینیوم این محصول را با آلیاژ 6061 از گروه 6000 و 7075 از گروه 7000 را با سایز و اندازه های مختلف در بازار تهران با قیمت روز عرضه می نماید.

چهار پهلو و تسمه آلومینیوم آلیاژ 6061 را با استفاده از منیزیم و سیلیس تولید کرده و مورد استفاده قرار می دهند. فروشنده این محصول در اراک اقدام به تولید و عرضه می نماید.

از چهارپهلو و تسمه آلومینیومی آلیاژ 6061 در صنایع بسیار استفاده می گردد. این محصول برای صنایع ایستاده و متحرک بسیار مناسب می باشد. فروشنده این محصول در سراسر کشور از طریق سایت خود اقدام به فروش و عرضه می نماید.

چهار پهلو و تسمه آلومینیوم آلیاژ 6061 به دلیل منیزیم و سیلیس استفاده شده در آن از استحکام بالایی برخوردار می باشد.

مقاومت حرارتی این محصول نیز بسیار مورد توجه واقع شده است. برای سفارش این محصول می توان به سایت فروش شرکت مراجعه کرده و با فروشنده در تماس بود. خرید به صورت آنلاین باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

خرید چهار پهلو و تسمه آلومینیوم آلیاژ 6063

آلیاژ 6063 یکی از متداول ترین گرید های گروه 6000 است. چهارپهلو و تسمه آلومینیومی آلیاژ 6063 دارای کاربرد های فراوان صنعتی و ساختمانی می باشد. این محصول را می توان در مشهد با قیمت مناسب خرید نمود.

برای خرید چهار پهلو آلومینیوم آلیاژ 6063 در سراسر کشور می توان به سایت فروش مراکز خرید مراجعه نمود و این محصول را با قیمت مناسب و به روز در محل مورد نظر دریافت کرد. این روش بسیار آسان و مقرون به صرفه می باشد.

چهار پهلو آلومینیوم آلیاژ 6063 بسیار در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد این محصول روز به روز در حال افزایش می باشد.

به دلیل استحکام بالا و مقاومت حرارتی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. خرید این محصول در همه شهرها از طریق فروشگاه عرضه اینترنتی میسر می باشد.

سایز و وزن هر متر تسمه و چهار پهلو آلومینیومی

قیمت چهار پهلو و تسمه آلومینیوم

برای اطلاع از قیمت چهار پهلو و تمسه آلومینیوم آلیاژ 6061 در بازار تهران می توان از سایت فروش اینترنتی اقدام نمود. این نرخ بر اساس بازار بورس به صورت روزانه تعیین می شود.

قیمت چهار پهلو های آلومینیوم آلیاژ 6061 بر اساس نرخ روز بازار بورس، هزینه آلیاژی و ساخت تعیین شده و از طریق مرکز فروش مستقیما از درب کارخانه در بازار عرضه می شود.

از این سری آلومینیوم برای ساخت بسیاری از سازه های صنعتی و ساختمانی مورد نیاز برای مراکز صنعتی، پتروشیمی ها و غیره استفاده می شود.

در این سری، آلومینیوم با ترکیبات آلیاژی سیلیس و منیزیم تولید شده است که این ترکیبات برای بالا بردن استحکام و مقاومت حرارتی استفاده می شوند.

آلومینیوم یکی از اصلی ترین فلزات جایگزین آهن و فولاد بوده و استفاده از آن روز به روز در حال گسترش می باشد.

ترکیب آنالیزی و ویژگی های آلومینیوم آلیاژ 6061

آنالیز آلومینیوم آلیاژ 6061

خواص مکانیکی آلومینیوم آلیاژ 6061

خواص فیزیکی آلومینیوم آلیاژ 6061

امتیاز
  • ستاره
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)

درباره ی modir site

همچنین بررسی نمایید

کارخانه تولید چهار گوش آلومینیومی

کارخانه تولید چهار گوش آلومینیومی توپر مناسب ماشینکاری

کارخانه تولید چهار گوش آلومینیومی توپر مناسب ماشینکاری این محصولات را در آلیاژ های 6061 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام

Open chat
کمک لازم دارید؟
سلام؛ امرتون را بفرمایید ...
Powered by