خانه / تسمه آلومینیوم / فروشنده تسمه آلومینیوم آلیاژ سری 7000 کارخانه اراک

فروشنده تسمه آلومینیوم آلیاژ سری 7000 کارخانه اراک

فروشنده تسمه آلومینیوم آلیاژ سری 7000 کارخانه اراک این محصولات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب توسط سایت اینترنتی فروش ارائه می دهد.

بیش از نیمی از محصولات جهان از آلومینیوم و قطعات آن ساخته میشوند و پر کاربرد ترین فلز پس از فولاد به حساب می آید که منبع اصلی آن سنگ بوکسیت می باشد.

در ایران کارخانه های تولید کننده ی محصولات آلومینیومی در شهر های صنعتی وجود دارند که از بزرگترین کارخانه های تولید کننده ی محصولات آلومینیومی در اراک می باشد.

از آلومینیوم محصولات متعددی تولید می گردد که یکی از این محصولات تسمه آلومینیوم می باشد.

معرفی تسمه آلومینیوم

تسمه آلومینیوم قطعاتی به شکل مربع و مستطیل می باشند که در اندازه و ابعاد مختلفی تولید می شوند. تسمه های آلومینیومی دارای طیف وسیعی از آلیاژ ها می باشند.

تسمه آلومینیوم از نظر شکل ظاهری مانند ورق آلومینیومی هستند اما از ورق های آلومینیومی باریک تر می باشند. تسمه های آلومینیومی دارای کاربرد های وسیعی در صنایع مختلف می باشند.

انواع تسمه آلومینیوم و وزن آنها

کاربرد های تسمه آلومینیوم

تسمه های آلومینیوم با آلیاژ های متفاوتی تولید می شوند که هرکدام از آنها در کاربردی ویژه استفاده میشوند.

این تسمه ها در ساختمان سازی و در ساخت سقف های کاذب، در خودرو سازی و … کاربرد ویژه ای دارند.

برخی دیگر از کاربرد های تسمه آلومینیوم در زیر نام برده شده اند که به بررسی آنها می پردازیم.

سایر کاربرد تسمه آلومینیوم

  • خودروسازی
  • ساخت مخزن ها
  • در صنایع کشتی سازی و دریایی
  • در ساختمان سازی و حمل و نقل

ویژگی های آلومینیوم سری 7000

آلومینیوم دارای آلیاژ های متنوعی می باشد که یکی از پر کاربرد ترین نوع آلومینیوم، آلومینیوم آلیاژ 7000 می باشد که دارای استحکام بالا با چگالی پایین می باشند.

این آلیاژ از آلومینیوم دارای طیف وسیعی از آلیاژ می باشد و ویژگی هایی نظیر هادی جریانات الکتریکی مقاومت در برابر اکسید شدن و سبکی و شکل پذیری آسان می باشند.

کارخانه تولید تسمه آلومینیوم سری 7000

تسمه های آلومینیومی آلیاژ های سری 7000 در صنایع سنگین ساختمان سازی و ساخت وسایل سنگین صنعتی کاربرد دارند. در خودرو سازی نیز این تسمه ها بسیار کاربرد دارند.

کارخانه ی تولید کننده ی تسمه آلومینیوم سری 7000 در اراک انواع تسمه آلومینیوم را در ابعاد و سایز های مختلف تولید می کند.

در تولید این محصول از مواد مرغوب و درجه یک استفاده می شود که با دستگاه های پیشرفته برش کاری و متناسب با نیاز بازار تولید می شوند و سپس در بازار عرضه می گردند.

ویژگی های تسمه آلومینیوم سری 7000

تسمه آلومینیوم سری 7000 دارای استحکام و مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی می باشد. این تسمه ها بیشتر در صنعت ساختمان سازی و خودرو سازی کاربرد دارند.

فروشنده تسمه آلومینیوم آلیاژ سری 7000

فروشنده تسمه آلومینیوم آلیاژ سری 7000 در کارخانه ی اراک این محصولات را بدون واسطه و با قیمتی مناسب تر از درب کارخانه به فروش می رساند.

فروشنده ی این محصول برای دسترسی راحت تر مشتریان و خرید آسان تر و مقرون به صرفه تر انواع تسمه آلومینیوم را توسط سایت اینترنتی فروش ارائه می دهد.

خریداران می توانند در اراک و سایر نقاط کشور با مراجعه به سایت اینترنتی فروش تسمه آلومینیوم مورد نیاز خود را سفارش دهند تا در اسرع وقت به محل ثبت شده توسط باربری ها ارسال گردد.

امتیاز
  • ستاره
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)

درباره ی modir site

همچنین بررسی نمایید

فروشنده چهارپهلو و تسمه آلومینیوم

فروشنده چهارپهلو و تسمه آلومینیوم آلیاژ 6061 بازار تهران

فروشنده چهارپهلو و تسمه آلومینیوم آلیاژ 6061 از گروه 6000 و 7075 از گروه 7000 را با سایز و اندازه های مختلف در بازار تهران با قیمت روز عرضه می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام

Open chat
کمک لازم دارید؟
سلام؛ امرتون را بفرمایید ...
Powered by